Menu
alt
alt
alt
Chráníme vaše výrobky

Jsme specialisté na boj proti korozi

Ručím za kvalitu. Osobně

Miroslav Brožíček - Majitel

Své zboží dokonale známe

Protože ho vyrábíme...

140

Clients

Klientu

5

Countries

Zemí

Antikorozní obaly

Antikorozní papír, antikorozní fólie, sáčky, pytle, pasivační kapaliny, inhibitory koroze. Vyrábíme a dodáváme veškerý sortiment VCI obalů na ochranu vašich výrobků před korozí a poškozením. Veškerý sortiment našich výrobků je vyráběn přímo na přání odběratele. Kvalitu našich výrobků bedlivě kontrolujeme.
downgrayarrow

Obalové materiály

Obalové materiály různých druhů pro průmyslové balení. Dodáváme různé druhy průmyslových obalů jako komplety nebo sestavy, ale také i jednotlivě, po kusech. Materiály v této sekci jsou často upravovány dle požadavků odběratele. Naleznete zde i materiály výrobců, které v ČR výhradně zastupujeme.
downgrayarrow

Řešení na míru

Řešíme balení průmyslových komponent a celků. Provádíme konzultace v oblasti packagingu a optimalizace balení. Podstatnou částí našeho know-how v oblasti průmyslových obalů je poradenství, řešení obalů na míru a optimalizace balení z jakéhokoliv hlediska, nejčastěji je to hledisko finanční.
Nebo si nechte navrhnout profesionální a komplexní řešení na míru

We recommend

Customized solution

Komplexní řešení

Navrhneme a dodáme Vám celé řešení obalu. Vy zadáváte požadavky a my Vám dodáme komplexní řešení. Komplexní řešení zahrnuje vše.

Optimalizace balení

Zdá se Vám, že nevíte jak své balení změnit? Cítíte že se dá změnit a nevíte jak? Je vaše balení drahé a hledáte úspornější řešení? Potřebujete zefektivnit proces balení? Rádi pro Vás provedeme optimalizaci balení.

From the blog

16. 8. 2018

Bropack solution – promo video(read full article)

Call +420 220 512 311

Write obchod@bropack.cz

140

Clients

Klientu

5

Countries

Zemi

11

Years

Let

© 2015 Bropack solution s.r.o.

Created by Pixelfield, s.r.o.