Korrosionsschutzverpackungen

Produktgruppe öffnen

Korrosionsschutzverpackungen

Antikorozní obaly - nebo také VCI obaly (VCI z anglického Volatile Corrosion Inhibitor) - jsou různé druhy obalů, který zabraňují vzniku koroze na povrchu kovů. Jedná se většinou o papír, fólie nebo určitý druh kapaliny. Korozi zabraňují inhibitory koroze (VCI), které tyto obaly obsahují. Je standardem, že kovové díly se balí do různých druhů obalů a je přirozené, že v těchno obalech je přítomen vzduch/kyslík. Působením kyslíku na povrch kovů vzniká koroze, což je druh elektrochemickou reakce. Inhibitory, které jsou přítomny v antikorozních obalech vytváří ochranou vrstvu na povrchu kovu a tím zabrání této elektrochemické reakci - korozi. Tato ochranná vrstva neovlivňuje povrch kovu ani vzhledově a ani fyzikálně. V našem sortimentu naleznete 3 druhy antikorozních obalů:

  1. Antikorozní papíry MULTIferro®
  2. Antikorozní fólie ANTICOfol®
  3. Antikorozní kapaliny a inhibitory PROTECTcor®

Gesuchtes Produkt nicht gefunden??

Lösung gerade für Sie

  • • Ihre Produkte korrosionsfrei liefern?
  • • Passendes, geeignetes und sicheres Verpackungsmaterial
  • • Möchten Sie Ihre Produkte ökologisch Verpacvken?

Seit mehr als 12 Jahren arbeiten wir mit vielen Herstellern vor allem aon der Metallbranche zusammen. Produkte legen oft Tausende von Kilometern zurück und unsere Kunden wenden sich mit der Aufgabe an uns - um eine entsprechende Lösung zu finden, damit Ihre Produkte über den Ozean wirksam geschützt transportiert werden können - und zwar absolut Korrosion- und beschädigungsfrei.

Maßgeschneiderte Lösungen - somit unterstützen wir unsere langjährige Kunden, zum Beispiel mit unserem MULTIferro PE 100 gibt es keine Korrosion an den Produkten mehr.

Wenn Sie sich mit Ihrer Verpackung nicht sicher sind, kontaktieren Sie uns bitte und wir beraten Sie gerne.

 

Kontaktieren Sie uns

Wir melden uns zurück