Menu
Chráníme vaše výrobky

Jsme specialisté na boj proti korozi

Volejte

+420 220 512 311

Pište

obchod@bropack.cz
Nechte nám číslo. Ozveme se!

Služby

Nacházíte se zde: Úvod > Služby

Neboť si v oblasti průmyslového balení věříme, dovolujeme si proto v tomto oboru našim klientům radit.

Naše zkušenosti vychází nejen z mnohaleté praxe v tomto oboru, ale máme zkušenosti i z oblasti měření klimatických změn v obalech při pozemní i námořní přepravě. Dále čerpáme ze zkušeností našich zahraničních partnerů, které zde v ČR ev. SR výhradně zastupujeme. Abychom neusnuli na vavřínech, tak pravidleně navštěvujeme zahraniční a to i mimoevropské konference a výstavy v oboru balení, materiálů a strojů. Děláme maximum pro to, aby naše služba/rada byla co nejefektivnější a nejdostupnější pro naše klienty.

brosipky

ser2

Řešení na míru

„Dodejte nám to balení celé“ takto nám často sdělují naši klienti své přání při požadavku na pomoci při zabalení výrobku, produktu či zařízení.

Po úvodní konzultaci a předání technických podkladů vypracujeme technické řešení.
Řešení se skládá z:

Po prezentaci našeho řešení se zapracují případné úpravy do finálního řešení.
Po té jsme schopni dodávat dle požadavků komletní sestavy balení nebo provádět kompletace sestav balení v našem závodu a dodat je už složené. Cílem je, aby to bylo pro klienta/odběratele co nejjednodušší a nejhospodárnější.

ser3

Optimalizace Balení

Optimalizace balení je úloha často velmi obtížná, ale velmi žádaná. Provádíme optimalizaci (průmyslového) balení z mnoha hledisek, např. je to hmotnost obalu, mechanická službyodolnost, vyšší antikorozní ochrana a v neposlední řadě i finanční hledisko. Patříte-li k těm, kteří by nás v tomto rádi vyzkoušeli, velmi rádi tuto výzvu přijmeme.

ser1

Korozivní zkoušky

Vzhledem k tomu, že jsem specialisté na antikorozní balení dovolujeme si nabídnout naše testovací vybavení – kondenzační komoru, která splňuje normu ČSN 03 8131, na korozivní testy Vašich výrobků.

ser4

Monitoring klimatických parametrů

Monitoring klimatických parametrů během přepravy mimo Evropu je také žádanou službou v obalsti balení a antikorozní ochrany. Disponujeme zařízeními, které je možné si zakoupit nebo zapůjčit za účelem monitoringu klimatických parametrů.

Jak pracujeme?

Přijdeme na

Úvodní konzultaci

blackarrow

Připravíme návrh

řešení na míru

blackarrow

Dodáme

vše potřebné

Mám zájem o tyto služby
sluzbyimg sluzbyimg sluzbyimg sluzbyimg

Doporučujeme

Řešení na míru

Komplexní řešení

Navrhneme a dodáme Vám celé řešení obalu. Vy zadáváte požadavky a my Vám dodáme komplexní řešení. Komplexní řešení zahrnuje vše.

Optimalizace balení

Zdá se Vám, že nevíte jak své balení změnit? Cítíte že se dá změnit a nevíte jak? Je vaše balení drahé a hledáte úspornější řešení? Potřebujete zefektivnit proces balení? Rádi pro Vás provedeme optimalizaci balení.

Z blogu

8. 10. 2019

Odvíjecí stojan(přečtěte si celý článek)

Volejte +420 220 512 311

Pište obchod@bropack.cz

140

Klientů

Klientu

5

Zemí

Zemi

11

Let

Let

© 2015 Bropack solution s.r.o.

Vytvořil Pixelfield, s.r.o.