Menu

Volejte

+420 220 512 311

Pište

obchod@bropack.cz
Nechte nám číslo. Ozveme se!

O nás

Nacházíte se zde: Úvod > O nás

Společnost Bropack solution s.r.o. je ryze česká obchodně výrobní společnost.
Díky svému know-how a vlastnímu vývoji produktů (zejména v oblasti obalů s antikorozními účinky) se úspěšně etablovala na českém trhu průmyslových obalů.

Historie
Majitel společnosti Bropack solution s.r.o. se od r. 2001 zabýval ještě jako malý podnikatel s webem Měříme.cz monitoringem klimatických podmínek v průmyslových a zámořských obalech a jejich zpětné analýze jako nástrojem pro optimalizaci obalů. V roce 2008 založil Měříme s.r.o. spolu s divizí Moderní obaly, která se začla seriózně věnovat problematice antikorozních obalů a průmyslového balení. Nejdříve tu byl vývoj vlastních antikorozních produktů (papíru a pak následovala fólie a kapaliny) a s tím ruku v ruce distribuce vlastních antikorozních obalů pod registrovanými značkami.

Vzhledem k narůstající poptávce byl krok k založení samostatné společnosti s orientací výhradně na průmyslové obaly logickým důsledkem, proto byla založena v roce 2014 společnost Bropack solution s.r.o., která převzala veškerou aktivitu v průmyslových obalech.
Měříme s.r.o. se věnuje obchodní činnosti (obchod, servis, distribuce) v oboru s digitálními mikroskopy a měřicími přístroji.

Současnost
Společnost Bropack solution s.r.o. se díky kvalitě svých výrobků,  spolehlivosti v dodávkách a kvalitě servisu dostala mezi významné hráče na poli průmyslových obalů.

Disponujeme vlastním:

onasimg onasimg onasimg onasimg
Prohlédněte si naše produkty Nebo si nechte navrhnout profesionální a komplexní řešení na míru

Doporučujeme

Řešení na míru

Komplexní řešení

Navrhneme a dodáme Vám celé řešení obalu. Vy zadáváte požadavky a my Vám dodáme komplexní řešení. Komplexní řešení zahrnuje vše.

Optimalizace balení

Zdá se Vám, že nevíte jak své balení změnit? Cítíte že se dá změnit a nevíte jak? Je vaše balení drahé a hledáte úspornější řešení? Potřebujete zefektivnit proces balení? Rádi pro Vás provedeme optimalizaci balení.

Z blogu

8. 10. 2019

Odvíjecí stojan(přečtěte si celý článek)

Volejte +420 220 512 311

Pište obchod@bropack.cz

140

Klientů

Klientu

5

Zemí

Zemi

11

Let

Let

© 2015 Bropack solution s.r.o.

Vytvořil Pixelfield, s.r.o.