Lamelová ochrana Lamellenschutz

Lamelová ochrana Lamellenschutz
Lamelová ochrana Lamiflex nabízí vynikající průmyslovou ochranu s ekologicky šetrných komponentů, které představují obalový materiál pro budoucnost. Komponenty jsou složené z dřevovláknitých desek, které je vyrobeno z čistých dřevěných vláken, papír, plasty a tavného lepidla. Lamiflex nabízí různé obalová řešení, které se ... Komplette Beschreibung

Komplette Beschreibung:

Lamelová ochrana Lamiflex nabízí vynikající průmyslovou ochranu s ekologicky šetrných komponentů, které představují obalový materiál pro budoucnost. Komponenty jsou složené z dřevovláknitých desek, které je vyrobeno z čistých dřevěných vláken, papír, plasty a tavného lepidla. Lamiflex nabízí různé obalová řešení, které se ukázaly jako přínosné pro naše zákazníky po mnoho let. Lamiflex je věnován vést průmyslu kupředu tím, že rozvíjí lehčí, znovu použitelné a recyklovatelné alternativy pro vaše potřeby balení. Produkt je určen zejména k ochraně proti poškození nárazem, drsném terénu, prachu, MOŘI a dešťové vody, UV-zavlažování a jiných extrémních klimatických změn. Pro offshore použití, sůl odolnost proti vodě, UV stabilitu a antikorozních ochrany v jediném zábal je nutností. Jako vícenásobného a multifunkční obalu výrobku, Lamiflex nahradí dřevěné bedny, latě a vrstvy papíru a plastovém obalu - s velkorysým snížení hmotnosti. Je ideální pro dokončení nářadí, paravany, trubek lana, kabely, drát linek, stabilizátory a válce. Lamiflex je rychlé a snadné použití pokaždé. Lamiflex byl testován řadou obalových institutů a výrobců kabelů pro pozemní, námořní a letecké dopravy, a to vždy se stejnými dobrými přesvědčivé výsledky. Obalové materiály mohou být znovu použity, recyklovány nebo snadno likvidovat. Možnost dodání s antikorozní úpravou.  

 

Flügelschutz Lamiflex bietet einen hervorragenden industriellen Schutz mit umweltfreundlichen Komponenten, die das Verpackungsmaterial für die Zukunft darstellen. Die Komponenten bestehen aus Faserplatten, die aus reinen Holzfasern, Papier, Kunststoffen und Schmelzklebstoff bestehen. Lamiflex bietet eine Vielzahl von Verpackungslösungen an, die sich seit vielen Jahren für unsere Kunden als vorteilhaft erwiesen haben. Lamiflex hat es sich zur Aufgabe gemacht, die Branche voranzubringen, indem es leichtere, wiederverwendbare und recycelbare Alternativen für Ihre Verpackungsanforderungen entwickelt. Das Produkt ist speziell zum Schutz vor Aufprallschäden, unebenem Gelände, Staub, SEA und Regenwasser, UV-Bewässerung und anderen extremen Klimaveränderungen vorgesehen. Für den Offshore-Einsatz sind Salzwasserbeständigkeit, UV-Stabilität und Korrosionsschutz in einer einzigen Verpackung ein Muss. Als mehrfache und multifunktionale Produktverpackung ersetzt Lamiflex Holzkisten, Latten und Schichten von Papier- und Kunststoffverpackungen - mit großzügiger Gewichtsreduzierung. Es ist ideal für die Endbearbeitung von Werkzeugen, Sieben, Seilrohren, Kabeln, Drahtleitungen, Stabilisatoren und Rollen. Lamiflex ist jedes Mal schnell und einfach zu bedienen. Lamiflex wurde von einer Reihe von Verpackungsinstituten und Kabelherstellern für den Land-, See- und Luftverkehr getestet, immer mit den gleichen überzeugenden Ergebnissen. Verpackungsmaterialien können wiederverwendet, recycelt oder einfach entsorgt werden. Erhältlich mit Korrosionsschutz.

Parameter:

Vorteile:
Přizpůsobitelnost obalu dle Vašich požadavků
Zustellung / Lieferung:
Jako formát nebo skládané na paletě , možnost dodání s antikorozní úpravou
Umweltschutz:
Lamiflex neobsahuje toxické a škodlivé látky jako dehet, chlór, FCKW, formaldehyd, brómované ochranné látky proti ohni atd.
Lösungen:
Výrobky, řešení a systémy
Spule / Bandring / Aufwicklung / Bandspule:
Pružnost Lamiflex se ideálně hodí pro kovové cívky - oceli, hliníku nebo jiných neželezných materiálů.
Kabel / Drahte / Stäbe:
Po mnoho let Lamiflex nabídl efektivní systém balení pro kabelové bubny. Produkt je určen zejména k ochraně proti poškození nárazem, drsném terénu, prachu, MOŘI a dešťové vody, UV-zavlažování a jiných extrémních klimatických změn.
Werkzeuge / Instrumente / Vorrichtungen in der (für die) Öl- und Gasindustrie:
Lamiflex Produkt se stal standardem produkt pro ochranu nástrojů v ropném a plynárenském sektoru služeb. V segmentu, kde je snadné ovládání, rychlost a dálkové lodní v extrémních klimatických podmínkách je každodenní problém, řešení Lamiflex nabízí spoleh
Rohre und Stangen:
Snižuje hmotnost balení, a proto náklady na dopravu, Lamiflex poskytuje úplné nebo částečné ochranným krytem proti povětrnostním podmínkám během přepravy a skladování, Materiál je plně odolný proti hmyzu, a proto není nutné lékařské ošetření proti hmyzu,
Šíře pásu:
150 - 6100 mm (±5 )
Aufwicklung:
155 bm

Haben Sie Fragen? Interessieren Sie sich für unseren Produkt?

Mittels Anfrageformular sie können uns Ihre Anfrage oder Fragen zu konkretem Produkt senden.

Gesuchtes Produkt nicht gefunden??

Lösung gerade für Sie

  • • Ihre Produkte korrosionsfrei liefern?
  • • Passendes, geeignetes und sicheres Verpackungsmaterial
  • • Möchten Sie Ihre Produkte ökologisch Verpacvken?

Seit mehr als 12 Jahren arbeiten wir mit vielen Herstellern vor allem aon der Metallbranche zusammen. Produkte legen oft Tausende von Kilometern zurück und unsere Kunden wenden sich mit der Aufgabe an uns - um eine entsprechende Lösung zu finden, damit Ihre Produkte über den Ozean wirksam geschützt transportiert werden können - und zwar absolut Korrosion- und beschädigungsfrei.

Maßgeschneiderte Lösungen - somit unterstützen wir unsere langjährige Kunden, zum Beispiel mit unserem MULTIferro PE 100 gibt es keine Korrosion an den Produkten mehr.

Wenn Sie sich mit Ihrer Verpackung nicht sicher sind, kontaktieren Sie uns bitte und wir beraten Sie gerne.

 

Kontaktieren Sie uns

Wir melden uns zurück