Služby

V oblasti průmyslového balení si věříme, proto si dovolujeme v tomto oboru našim klientům radit.

Naše zkušenosti vychází nejen z mnohaleté praxe v tomto oboru, ale máme zkušenosti i z oblasti měření klimatických změn v obalech při pozemní i námořní přepravě. Dále čerpáme ze zkušeností našich zahraničních partnerů, které zde v ČR ev. SR výhradně zastupujeme. Abychom neusnuli na vavřínech, tak pravidleně navštěvujeme zahraniční a to i mimoevropské konference a výstavy v oboru balení, materiálů a strojů. Děláme maximum pro to, aby naše služba/rada byla co nejefektivnější a nejdostupnější pro naše klienty.

1
Přijdeme na ÚVODNÍ KONZULTACI

Přijdeme na

ÚVODNÍ KONZULTACI

2
Připravíme návrh ŘEŠENÍ NA MÍRU

Připravíme návrh

ŘEŠENÍ NA MÍRU

3
Dodáme VŠE POTŘEBNÉ

Dodáme

VŠE POTŘEBNÉ

Dále nabízíme

Řešení na míru

Řešení na míru

„Dodejte nám to balení celé“ takto nám často sdělují naši klienti své přání při požadavku na pomoci při zabalení výrobku, produktu či zařízení.

Po úvodní konzultaci a předání technických podkladů vypracujeme technické řešení.

Řešení se skládá z:

  • popsaného postupu balení
  • materiálové kompozice celého obalu
  • cenové kalkulace
  • Po prezentaci našeho řešení se zapracují případné úpravy do finálního řešení.
  • Po té jsme schopni dodávat dle požadavků komletní sestavy balení nebo provádět kompletace sestav balení v našem závodu a dodat je už složené. Cílem je, aby to bylo pro klienta/odběratele co nejjednodušší a nejhospodárnější.
Optimalizace balení

Optimalizace balení

Optimalizace balení je úloha často velmi obtížná, ale velmi žádaná. Provádíme optimalizaci (průmyslového) balení z mnoha hledisek, např. je to hmotnost obalu, mechanická službyodolnost, vyšší antikorozní ochrana a v neposlední řadě i finanční hledisko. Patříte-li k těm, kteří by nás v tomto rádi vyzkoušeli, velmi rádi tuto výzvu přijmeme.
Korozivní zkoušky

Korozivní zkoušky

Vzhledem k tomu, že jsme specialisté na antikorozní balení dovolujeme si nabídnout naše testovací vybavení – kondenzační komoru, která splňuje normu ČSN 03 8131, na korozivní testy Vašich výrobků.
Monitoring klimatických parametrů

Monitoring klimatických parametrů

Monitoring klimatických parametrů během přepravy mimo Evropu je také žádanou službou v obalsti balení a antikorozní ochrany. Disponujeme zařízeními, které je možné si zakoupit nebo zapůjčit za účelem monitoringu klimatických parametrů.