Antikorozní obaly

Rozbalil kategorie produktů

Antikorozní obaly

Antikorozní obaly - nebo také VCI obaly (VCI z anglického Volatile Corrosion Inhibitor) - jsou různé druhy obalů, který zabraňují vzniku koroze na povrchu kovů. Jedná se většinou o papír, fólie nebo určitý druh kapaliny. Korozi zabraňují inhibitory koroze (VCI), které tyto obaly obsahují. Je standardem, že kovové díly se balí do různých druhů obalů a je přirozené, že v těchno obalech je přítomen vzduch/kyslík. Působením kyslíku na povrch kovů vzniká koroze, což je druh elektrochemickou reakce. Inhibitory, které jsou přítomny v antikorozních obalech vytváří ochranou vrstvu na povrchu kovu a tím zabrání této elektrochemické reakci - korozi. Tato ochranná vrstva neovlivňuje povrch kovu ani vzhledově a ani fyzikálně. V našem sortimentu naleznete 3 druhy antikorozních obalů:

  1. Antikorozní papíry MULTIferro®
  2. Antikorozní fólie ANTICOfol®
  3. Antikorozní kapaliny a inhibitory PROTECTcor®

Nenašli jste co jste hledali?

Řešení přímo pro vás

  • • Dopravit produkty bez známky koroze?
  • • Vhodný a bezpěčný obalový materiál?
  • • Chcete své produkty balit ekologicky?

Již více než 12 let spolupracujeme s mnoha výrobci převážně kovových dílů. Produkty často putují tísíce kilometrů a naši zákazníci se na nás obrací s prosbou o pomoc, aby jejich produkty dorazily třeba přes oceán bez známky koroze či poškození.

Řešení na míru – tímto způsobem jsme vyřešili balení pro našeho dlouholetého zákazníka, pomocí našeho MULTIferra PE 100 mu výrobky nezkorodují. Pokud si nevíte rady s balením, obraťte se na nás a my Vám rádi poradíme.

Kontaktujte nás

Nechte nám číslo, zavoláme vám