Antikorozní olej PROTECTcor® 500

Antikorozní olej PROTECTcor® 500
Antikorozní olej PROTECTcor® 500 je konzervační olej určený k ochraně povrchů ze železných a neželezných kovů. Všechny protikorozní prostředky celé řady antikorozních olejů PROTECTcor® neobsahují dusitany, chromany a žádné těžké kovy. Antikorozní olej PROTECTcor® 500 lze aplikovat máčením, nátěrem, nástřikem, válečkováním, tamponováním. ... Celý popis

Celý popis:

Antikorozní olej PROTECTcor® 500 je konzervační olej určený k ochraně povrchů ze železných a neželezných kovů. Všechny protikorozní prostředky celé řady antikorozních olejů PROTECTcor® neobsahují dusitany, chromany a žádné těžké kovy. Antikorozní olej PROTECTcor® 500 lze aplikovat máčením, nátěrem, nástřikem, válečkováním, tamponováním. Antikorozní olej PROTECTcor® 500 lze nanášet na povrchy, které byly dříve ošetřeny prostředkem PROTECTcor® 40 přímo, bez předchozího odstranění tohoto prostředku. Jako prostředek střednědobé a dlouhodobé ochrany slouží k finální konzervaci výrobků.

Parametry:

Značka
PROTECTcor
Aplikace:
PROTECTcor 500 lze aplikovat máčením, nátěrem, nástřikem, válečkováním, tamponováním. PROTECTcor 500 lze nanášet na povrchy, které byly dříve ošetřeny prostředkem PROTECTcor 40 přímo, bez předchozího odstranění tohoto prostředku.
Forma dodání:
Kanystry 20 l, 50 l, 100 l, 200 l
Dobra ochrany:
3 roky střednědobá

Zaujal Vás produkt nebo máte nějaké doplňující otázky?

Prostřednictvím formuláře pro poptání produktu nám můžete zaslat poptávku nebo dotaz na konkrétní produkt.

Nenašli jste co jste hledali?

Řešení přímo pro vás

  • • Dopravit produkty bez známky koroze?
  • • Vhodný a bezpěčný obalový materiál?
  • • Chcete své produkty balit ekologicky?

Již více než 12 let spolupracujeme s mnoha výrobci převážně kovových dílů. Produkty často putují tísíce kilometrů a naši zákazníci se na nás obrací s prosbou o pomoc, aby jejich produkty dorazily třeba přes oceán bez známky koroze či poškození.

Řešení na míru – tímto způsobem jsme vyřešili balení pro našeho dlouholetého zákazníka, pomocí našeho MULTIferra PE 100 mu výrobky nezkorodují. Pokud si nevíte rady s balením, obraťte se na nás a my Vám rádi poradíme.

Kontaktujte nás

Nechte nám číslo, zavoláme vám