Antikorzoní fólie ANTICOfol® - VCI fólie - hadice

Antikorzoní fólie ANTICOfol® - VCI fólie - hadice
Antikorzoní fólie ANTICOfol® - VCI fólie - hadice nebo se setkáte s obdobným označením rukáv. Používá se na výrobu sáčků a je ideální pro zákazníka, který si potřebuje svařovat sáčky sám nebo k zabaleních různých atypických výrobků.Antikorzoní fólie ANTICOfol® - VCI fólie je transparentní, oboustranně účinný obalový ... Celý popis

Celý popis:

Antikorzoní fólie ANTICOfol® - VCI fólie - hadice nebo se setkáte s obdobným označením rukáv. Používá se na výrobu sáčků a je ideální pro zákazníka, který si potřebuje svařovat sáčky sám nebo k zabaleních různých atypických výrobků.

Antikorzoní fólie ANTICOfol® - VCI fólie je transparentní, oboustranně účinný obalový materiál s modrým zabarvením vyráběný z modifikovaných LDPE polymerů. Slouží k balení a zároveň ochraně kovových výrobků bez nutnosti jejich předchozí konzervace nebo pasivace. Fólie ANTICOfol obsahuje inhibitory koroze VCI (Volatile Corrosion Inhibitors - těkavé látky zamezující vzniku koroze).

Parametry:

Značka
ANTICOfol
Charakteristika:
antikorozní fólie namodralá, ale transparentní
Tloušťka:
25-200 µm
Chrání:
železné i barevné kovy
Doba účinnosti ochrany:
1 rok
Forma dodání:
Role
Max obvod:
3 000 mm (v závislosti na vyráběné tloušťce)

Zaujal Vás produkt nebo máte nějaké doplňující otázky?

Prostřednictvím formuláře pro poptání produktu nám můžete zaslat poptávku nebo dotaz na konkrétní produkt.

Nenašli jste co jste hledali?

Řešení přímo pro vás

  • • Dopravit produkty bez známky koroze?
  • • Vhodný a bezpěčný obalový materiál?
  • • Chcete své produkty balit ekologicky?

Již více než 12 let spolupracujeme s mnoha výrobci převážně kovových dílů. Produkty často putují tísíce kilometrů a naši zákazníci se na nás obrací s prosbou o pomoc, aby jejich produkty dorazily třeba přes oceán bez známky koroze či poškození.

Řešení na míru – tímto způsobem jsme vyřešili balení pro našeho dlouholetého zákazníka, pomocí našeho MULTIferra PE 100 mu výrobky nezkorodují. Pokud si nevíte rady s balením, obraťte se na nás a my Vám rádi poradíme.

Kontaktujte nás

Nechte nám číslo, zavoláme vám