Antikorozní strech fólie ANTICOfol® - VCI strech fólie

Antikorozní strech fólie ANTICOfol® - VCI strech fólie
Antikorozní strech fólie ANTICOfol® - VCI strech fólie je oboustranně účinný obalový materiál s modrým zabarvením. Slouží k balení a zároveň ochraně kovových výrobků bez nutnosti jejich předchozí  konzervace nebo pasivace a kde je požadováno těsné zabalení / fixace. Zjednodušeně lze popsat funkci inhibitorů tak, že zabraňují nebo silně oslabují ... Celý popis

Celý popis:

Antikorozní strech fólie ANTICOfol® - VCI strech fólie je oboustranně účinný obalový materiál s modrým zabarvením. Slouží k balení a zároveň ochraně kovových výrobků bez nutnosti jejich předchozí  konzervace nebo pasivace a kde je požadováno těsné zabalení / fixace. Zjednodušeně lze popsat funkci inhibitorů tak, že zabraňují nebo silně oslabují elektrochemickou reakci vzdušného kyslíku s povrchem kovu a tím zamezují vzniku koroze. Koroze má mnoho podob, např. na železných materiálech se projevuje červeným odstínem, ale například na hliníku a jeho slitinách má oxidace (už né koroze) šedý nádech. Oproti tomu na mědi a jejích slitinách má oxidace barvu zelené. Z toho vyplývá, že kovové výrobky které se balí do antikorozní fólie ANTICOfol® nepotřebují předchozí konzervaci, jedná se o tzv. suché balení. Což sebou nese procesní a finanční úspory.

Antikorozní strech fólie ANTICOfol® - VCI strech fólie - vyrobíme dle požadavků zákazníka. Je však standardně vyráběná:

  • šíře role 500mm, tloušťka 30 µm, 2,3 kg na roli (pro ruční použití)

  • šíře role 500mm, tloušťka 30 µm, 17 kg na roli (pro strojní použití)

Parametry:

Značka
ANTICOfol
Chrání:
železné i barevné kovy
Doba účinnosti ochrany:
1 rok
Forma dodání:
Role

Zaujal Vás produkt nebo máte nějaké doplňující otázky?

Prostřednictvím formuláře pro poptání produktu nám můžete zaslat poptávku nebo dotaz na konkrétní produkt.

Nenašli jste co jste hledali?

Řešení přímo pro vás

  • • Dopravit produkty bez známky koroze?
  • • Vhodný a bezpěčný obalový materiál?
  • • Chcete své produkty balit ekologicky?

Již více než 12 let spolupracujeme s mnoha výrobci převážně kovových dílů. Produkty často putují tísíce kilometrů a naši zákazníci se na nás obrací s prosbou o pomoc, aby jejich produkty dorazily třeba přes oceán bez známky koroze či poškození.

Řešení na míru – tímto způsobem jsme vyřešili balení pro našeho dlouholetého zákazníka, pomocí našeho MULTIferra PE 100 mu výrobky nezkorodují. Pokud si nevíte rady s balením, obraťte se na nás a my Vám rádi poradíme.

Kontaktujte nás

Nechte nám číslo, zavoláme vám