O nás

Společnost Bropack solution s.r.o. je ryze česká obchodně výrobní společnost.
Díky svému know-how a vlastnímu vývoji produktů (zejména v oblasti obalů s antikorozními účinky) se úspěšně etablovala na českém trhu průmyslových obalů.

Historie
Majitel společnosti Bropack solution s.r.o. se od r. 2001 zabýval ještě jako malý podnikatel s webem Měříme.cz monitoringem klimatických podmínek v průmyslových a zámořských obalech a jejich zpětné analýze jako nástrojem pro optimalizaci obalů. V roce 2008 založil Měříme s.r.o. spolu s divizí Moderní obaly, která se začla seriózně věnovat problematice antikorozních obalů a průmyslového balení. Nejdříve tu byl vývoj vlastních antikorozních produktů (papíru a pak následovala fólie a kapaliny) a s tím ruku v ruce distribuce vlastních antikorozních obalů pod registrovanými značkami.

Vzhledem k narůstající poptávce byl krok k založení samostatné společnosti s orientací výhradně na průmyslové obaly logickým důsledkem, proto byla založena v roce 2014 společnost Bropack solution s.r.o., která převzala veškerou aktivitu v průmyslových obalech.
Měříme s.r.o. se věnuje obchodní činnosti (obchod, servis, distribuce) v oboru s digitálními mikroskopy a měřicími přístroji.

Současnost
Společnost Bropack solution s.r.o. se díky kvalitě svých výrobků,  spolehlivosti v dodávkách a kvalitě servisu dostala mezi významné hráče na poli průmyslových obalů.

Disponujeme vlastním:

  • vlastním know-how
  • výrobním zařízením
  • skladovými prostory s dostatečnou kapacitou
  • vozovým parkem pro distribuci
  • kvalifikovanými pracovníky