Bariérové ALU fólie

Bariérové ALU fólie
Bariérové ALU folie chrání proti klimatickým vlivům a jsou vhodné pro dlouhodobé uskladnění a zámořské balení. Zboží, které je ohroženo korozí, musí být při přepravě přes moře, či polárními nebo tropickými oblastmi a během dlouhodobého skladování (delšího než 1 rok) chráněno spolehlivým obalem. Klimatické balení tvoří ... Celý popis

Celý popis:

Bariérové ALU folie chrání proti klimatickým vlivům a jsou vhodné pro dlouhodobé uskladnění a zámořské balení. Zboží, které je ohroženo korozí, musí být při přepravě přes moře, či polárními nebo tropickými oblastmi a během dlouhodobého skladování (delšího než 1 rok) chráněno spolehlivým obalem. Klimatické balení tvoří bariérová folie s minimální propustností vodních par posílené vysoušedly, antikorozními prostředky, kombinace se odvozují dle doby transportu (uskladnění) a klimatického pásma. Zde navrhované složky materiálu jsou ekonomické, neboť je lze vzájemně sladit, díky malé hmotnosti ušetřit výdaje na přepravu a na minimální úrovni udržet výdaje na konzervování a odkonzervování.  

Parametry:

Dostupnost:
V šířkách 100 cm, 125 cm, 150 cm
Forma dodání:
role, archy, sáčky, pytle,
Návin:
100 bm a 200 bm

Zaujal Vás produkt nebo máte nějaké doplňující otázky?

Prostřednictvím formuláře pro poptání produktu nám můžete zaslat poptávku nebo dotaz na konkrétní produkt.

Nenašli jste co jste hledali?

Řešení přímo pro vás

  • • Dopravit produkty bez známky koroze?
  • • Vhodný a bezpěčný obalový materiál?
  • • Chcete své produkty balit ekologicky?

Již více než 12 let spolupracujeme s mnoha výrobci převážně kovových dílů. Produkty často putují tísíce kilometrů a naši zákazníci se na nás obrací s prosbou o pomoc, aby jejich produkty dorazily třeba přes oceán bez známky koroze či poškození.

Řešení na míru – tímto způsobem jsme vyřešili balení pro našeho dlouholetého zákazníka, pomocí našeho MULTIferra PE 100 mu výrobky nezkorodují. Pokud si nevíte rady s balením, obraťte se na nás a my Vám rádi poradíme.

Kontaktujte nás

Nechte nám číslo, zavoláme vám