Bublinková fólie - přířezy

Bublinková fólie - přířezy
Bublinkovou folii dodáváme také jako přířezy, které jsou vhodné k balení nebo jako proklady např. do krabic.Bublinková fólie polyetylénová díky vzduchovým bublinám výrobek dokonale fixuje a chrání proti otřesům, nárazům a otěru. Folie je odolná a zároveň chrání proti vodě, vlhkosti a nečistotě. Je vysoce pružná, těžko se trhá, přizpůsobí se ... Celý popis

Celý popis:

Bublinkovou folii dodáváme také jako přířezy, které jsou vhodné k balení nebo jako proklady např. do krabic.

Bublinková fólie polyetylénová díky vzduchovým bublinám výrobek dokonale fixuje a chrání proti otřesům, nárazům a otěru. Folie je odolná a zároveň chrání proti vodě, vlhkosti a nečistotě. Je vysoce pružná, těžko se trhá, přizpůsobí se všem tvarům výrobku. Je průhledná a tím umožňuje snadnou identifikaci zabaleného výrobku. Je dodávána jako dvouvrstvá nebo třívrstvá. Má dobré izolační vlastnosti. Vhodná na ochranu kancelářského zařízení, skla, elektrotechnických součástek atd. Dostupná v antistatickém provedení.

Parametry:

Forma dodání:
přířezy

Zaujal Vás produkt nebo máte nějaké doplňující otázky?

Prostřednictvím formuláře pro poptání produktu nám můžete zaslat poptávku nebo dotaz na konkrétní produkt.

Nenašli jste co jste hledali?

Řešení přímo pro vás

  • • Dopravit produkty bez známky koroze?
  • • Vhodný a bezpěčný obalový materiál?
  • • Chcete své produkty balit ekologicky?

Již více než 12 let spolupracujeme s mnoha výrobci převážně kovových dílů. Produkty často putují tísíce kilometrů a naši zákazníci se na nás obrací s prosbou o pomoc, aby jejich produkty dorazily třeba přes oceán bez známky koroze či poškození.

Řešení na míru – tímto způsobem jsme vyřešili balení pro našeho dlouholetého zákazníka, pomocí našeho MULTIferra PE 100 mu výrobky nezkorodují. Pokud si nevíte rady s balením, obraťte se na nás a my Vám rádi poradíme.

Kontaktujte nás

Nechte nám číslo, zavoláme vám