Drátěná spona pozinkovaná

Drátěná spona pozinkovaná
Drátěné spony pozinkované šíře slouží k páskování polypropylenovými (PP) a polyesterovými (PET, PES) pásky. Zavedením a provléknutím pásky drátěnou sponou se utvoří pevný spoj, který lze opakovaně dotahovat. Spony lze používat vícekrát a tím šetřit náklady společnosti. K napnutí pásky ... Celý popis

Celý popis:

Drátěné spony pozinkované šíře slouží k páskování polypropylenovými (PP) a polyesterovými (PET, PES) pásky. Zavedením a provléknutím pásky drátěnou sponou se utvoří pevný spoj, který lze opakovaně dotahovat. Spony lze používat vícekrát a tím šetřit náklady společnosti. K napnutí pásky doporučujeme napínák vázací pásky. Drátěné spony pozinkované galvanicky pokovené jsou vhodnější do venkovního prostředí. 

 

Parametry:

Šíře:
9 - 40 mm
Množství v balení:
200 - 1000 ks (dle rozměru)

Zaujal Vás produkt nebo máte nějaké doplňující otázky?

Prostřednictvím formuláře pro poptání produktu nám můžete zaslat poptávku nebo dotaz na konkrétní produkt.

Nenašli jste co jste hledali?

Řešení přímo pro vás

  • • Dopravit produkty bez známky koroze?
  • • Vhodný a bezpěčný obalový materiál?
  • • Chcete své produkty balit ekologicky?

Již více než 12 let spolupracujeme s mnoha výrobci převážně kovových dílů. Produkty často putují tísíce kilometrů a naši zákazníci se na nás obrací s prosbou o pomoc, aby jejich produkty dorazily třeba přes oceán bez známky koroze či poškození.

Řešení na míru – tímto způsobem jsme vyřešili balení pro našeho dlouholetého zákazníka, pomocí našeho MULTIferra PE 100 mu výrobky nezkorodují. Pokud si nevíte rady s balením, obraťte se na nás a my Vám rádi poradíme.

Kontaktujte nás

Nechte nám číslo, zavoláme vám