Lamelová ochrana

Lamelová ochrana
Lamelová ochrana Lamiflex nabízí vynikající průmyslovou ochranu s ekologicky šetrných komponentů, které představují obalový materiál pro budoucnost. Komponenty jsou složené z dřevovláknitých desek, které je vyrobeno z čistých dřevěných vláken, papír, plasty a tavného lepidla. Lamiflex nabízí různé obalová řešení, které se ukázaly ... Celý popis

Celý popis:

Lamelová ochrana Lamiflex nabízí vynikající průmyslovou ochranu s ekologicky šetrných komponentů, které představují obalový materiál pro budoucnost. Komponenty jsou složené z dřevovláknitých desek, které je vyrobeno z čistých dřevěných vláken, papír, plasty a tavného lepidla. Lamiflex nabízí různé obalová řešení, které se ukázaly jako přínosné pro naše zákazníky po mnoho let. Lamiflex je věnován vést průmyslu kupředu tím, že rozvíjí lehčí, znovu použitelné a recyklovatelné alternativy pro vaše potřeby balení. Produkt je určen zejména k ochraně proti poškození nárazem, drsném terénu, prachu, MOŘI a dešťové vody, UV-zavlažování a jiných extrémních klimatických změn. Pro offshore použití, sůl odolnost proti vodě, UV stabilitu a antikorozních ochrany v jediném zábal je nutností. Jako vícenásobného a multifunkční obalu výrobku, Lamiflex nahradí dřevěné bedny, latě a vrstvy papíru a plastovém obalu - s velkorysým snížení hmotnosti. Je ideální pro dokončení nářadí, paravany, trubek lana, kabely, drát linek, stabilizátory a válce. Lamiflex je rychlé a snadné použití pokaždé. Lamiflex byl testován řadou obalových institutů a výrobců kabelů pro pozemní, námořní a letecké dopravy, a to vždy se stejnými dobrými přesvědčivé výsledky. Obalové materiály mohou být znovu použity, recyklovány nebo snadno likvidovat. Možnost dodání s antikorozní úpravou.  

Parametry:

Výhody:
Přizpůsobitelnost obalu dle Vašich požadavků
Dodání:
Jako formát nebo skládané na paletě , možnost dodání s antikorozní úpravou
Ochrana životního prostředí:
Lamiflex neobsahuje toxické a škodlivé látky jako dehet, chlór, FCKW, formaldehyd, brómované ochranné látky proti ohni atd.
Řešení:
Výrobky, řešení a systémy
Cívka:
Pružnost Lamiflex se ideálně hodí pro kovové cívky - oceli, hliníku nebo jiných neželezných materiálů.
Kable, dráty:
Po mnoho let Lamiflex nabídl efektivní systém balení pro kabelové bubny. Produkt je určen zejména k ochraně proti poškození nárazem, drsném terénu, prachu, MOŘI a dešťové vody, UV-zavlažování a jiných extrémních klimatických změn.
Nástroje v ropném a plynárenském sektoru:
Lamiflex Produkt se stal standardem produkt pro ochranu nástrojů v ropném a plynárenském sektoru služeb. V segmentu, kde je snadné ovládání, rychlost a dálkové lodní v extrémních klimatických podmínkách je každodenní problém, řešení Lamiflex nabízí spoleh
Trubky a tyče:
Snižuje hmotnost balení, a proto náklady na dopravu, Lamiflex poskytuje úplné nebo částečné ochranným krytem proti povětrnostním podmínkám během přepravy a skladování, Materiál je plně odolný proti hmyzu, a proto není nutné lékařské ošetření proti hmyzu,
Šíře pásu:
150 - 6100 mm (±5 )
Návin:
155 bm

Zaujal Vás produkt nebo máte nějaké doplňující otázky?

Prostřednictvím formuláře pro poptání produktu nám můžete zaslat poptávku nebo dotaz na konkrétní produkt.

Nenašli jste co jste hledali?

Řešení přímo pro vás

  • • Dopravit produkty bez známky koroze?
  • • Vhodný a bezpěčný obalový materiál?
  • • Chcete své produkty balit ekologicky?

Již více než 12 let spolupracujeme s mnoha výrobci převážně kovových dílů. Produkty často putují tísíce kilometrů a naši zákazníci se na nás obrací s prosbou o pomoc, aby jejich produkty dorazily třeba přes oceán bez známky koroze či poškození.

Řešení na míru – tímto způsobem jsme vyřešili balení pro našeho dlouholetého zákazníka, pomocí našeho MULTIferra PE 100 mu výrobky nezkorodují. Pokud si nevíte rady s balením, obraťte se na nás a my Vám rádi poradíme.

Kontaktujte nás

Nechte nám číslo, zavoláme vám