Odvíjecí stojany

Odvíjecí stojany
Pro snadnou manipulaci s naší VCI antikorozní folií nebo papírem, které vám dodáváme v rolích, je tu pro vás odvíjecí stojan. Dá se nakombinovat dle vašich požadavků a potřeb v základním rozměru 1-2 metry. Může být na kolečkách nebo bez nich, počet tyčí též záleží na vás,nejčastěji dodáváme s 1 - 3 tyčemi. Nosnost stojanu je 100 kg. ... Celý popis

Celý popis:

Pro snadnou manipulaci s naší VCI antikorozní folií nebo papírem, které vám dodáváme v rolích, je tu pro vás odvíjecí stojan. Dá se nakombinovat dle vašich požadavků a potřeb v základním rozměru 1-2 metry. Může být na kolečkách nebo bez nich, počet tyčí též záleží na vás,nejčastěji dodáváme s 1 - 3 tyčemi. Nosnost stojanu je 100 kg. Odvíjecí stojany pro rolované materiály naleznou uplatnění především ve Vašich balících a expedičních centrech, kde se pro balení využívá materiál na roli.

Parametry:

Zaujal Vás produkt nebo máte nějaké doplňující otázky?

Prostřednictvím formuláře pro poptání produktu nám můžete zaslat poptávku nebo dotaz na konkrétní produkt.

Nenašli jste co jste hledali?

Řešení přímo pro vás

  • • Dopravit produkty bez známky koroze?
  • • Vhodný a bezpěčný obalový materiál?
  • • Chcete své produkty balit ekologicky?

Již více než 12 let spolupracujeme s mnoha výrobci převážně kovových dílů. Produkty často putují tísíce kilometrů a naši zákazníci se na nás obrací s prosbou o pomoc, aby jejich produkty dorazily třeba přes oceán bez známky koroze či poškození.

Řešení na míru – tímto způsobem jsme vyřešili balení pro našeho dlouholetého zákazníka, pomocí našeho MULTIferra PE 100 mu výrobky nezkorodují. Pokud si nevíte rady s balením, obraťte se na nás a my Vám rádi poradíme.

Kontaktujte nás

Nechte nám číslo, zavoláme vám