Stretch fólie strojní

Stretch fólie strojní
Stretch fólie strojní poskytuje ochranu předmětu proti rozsypání, mechanickému poškození nebo povětrnostním vlivům. Jsou odolné vůči nadměrné vlhkosti, a dlouho si zachovávají své mechnicko-fyzikální vlastnosti. Ekologicky nezávadný, plně recyklovatelné. Používá se na balicích nebo automatických linkách. Vyrábí se v různých ... Celý popis

Celý popis:

Stretch fólie strojní poskytuje ochranu předmětu proti rozsypání, mechanickému poškození nebo povětrnostním vlivům. Jsou odolné vůči nadměrné vlhkosti, a dlouho si zachovávají své mechnicko-fyzikální vlastnosti. Ekologicky nezávadný, plně recyklovatelné. Používá se na balicích nebo automatických linkách. Vyrábí se v různých tloušťkách 12 - 35 µm, transparentní nebo v různém probarvení.

Parametry:

Průtažnost:
150 - 300 %
Tloušťka:
12 - 35 µm
Váhové rozpětí:
15 - 17 kg

Zaujal Vás produkt nebo máte nějaké doplňující otázky?

Prostřednictvím formuláře pro poptání produktu nám můžete zaslat poptávku nebo dotaz na konkrétní produkt.

Nenašli jste co jste hledali?

Řešení přímo pro vás

  • • Dopravit produkty bez známky koroze?
  • • Vhodný a bezpěčný obalový materiál?
  • • Chcete své produkty balit ekologicky?

Již více než 12 let spolupracujeme s mnoha výrobci převážně kovových dílů. Produkty často putují tísíce kilometrů a naši zákazníci se na nás obrací s prosbou o pomoc, aby jejich produkty dorazily třeba přes oceán bez známky koroze či poškození.

Řešení na míru – tímto způsobem jsme vyřešili balení pro našeho dlouholetého zákazníka, pomocí našeho MULTIferra PE 100 mu výrobky nezkorodují. Pokud si nevíte rady s balením, obraťte se na nás a my Vám rádi poradíme.

Kontaktujte nás

Nechte nám číslo, zavoláme vám