Vysoušecí sáček DIN 8

Vysoušecí sáček DIN 8
Vysoušecí sáčky jsou součástí systému, který chrání výrobky proti korozi snížením relativní vlhkosti okolního vzduchu pod kritickou hodnotu. Vysoušedla představují vysoce účinný univerzální a spolehlivý prostředek pro ochranu výrobků choulostivých na vlhkost. Tím neprobíhá žádná koroze, zvlhčování ... Celý popis

Celý popis:

Vysoušecí sáčky jsou součástí systému, který chrání výrobky proti korozi snížením relativní vlhkosti okolního vzduchu pod kritickou hodnotu. Vysoušedla představují vysoce účinný univerzální a spolehlivý prostředek pro ochranu výrobků choulostivých na vlhkost. Tím neprobíhá žádná koroze, zvlhčování a další nežádoucí činnosti. Absorpční schopnost 8 vysoušecích jednotek, materiál netkaná textilie. Vysoušecí sáček DIN 8 vyhovuje normě DIN 55473. Balení je po 60 kusech.

Parametry:

Zaujal Vás produkt nebo máte nějaké doplňující otázky?

Prostřednictvím formuláře pro poptání produktu nám můžete zaslat poptávku nebo dotaz na konkrétní produkt.

Nenašli jste co jste hledali?

Řešení přímo pro vás

  • • Dopravit produkty bez známky koroze?
  • • Vhodný a bezpěčný obalový materiál?
  • • Chcete své produkty balit ekologicky?

Již více než 12 let spolupracujeme s mnoha výrobci převážně kovových dílů. Produkty často putují tísíce kilometrů a naši zákazníci se na nás obrací s prosbou o pomoc, aby jejich produkty dorazily třeba přes oceán bez známky koroze či poškození.

Řešení na míru – tímto způsobem jsme vyřešili balení pro našeho dlouholetého zákazníka, pomocí našeho MULTIferra PE 100 mu výrobky nezkorodují. Pokud si nevíte rady s balením, obraťte se na nás a my Vám rádi poradíme.

Kontaktujte nás

Nechte nám číslo, zavoláme vám