Antikorozní papír MULTIferro® PX120

Antikorozní papír MULTIferro® PX120
Antikorozní papír MULTIferro® PX120, antikorozní papír s PP mřížkou a PE vrstvou. Jedná se o hladký sulfátový papír nasycený inhibitory koroze a zesílený PP (polypropylenovou) mřížkou a dále vrstvou PE (polyethylenu). Slouží k balení třeba i těžších dílů a jejich ochraně před korozí bez nutnosti předchozí  konzervace nebo pasivace.VCI papír je ... Celý popis

Celý popis:

Antikorozní papír MULTIferro® PX120, antikorozní papír s PP mřížkou a PE vrstvou. Jedná se o hladký sulfátový papír nasycený inhibitory koroze a zesílený PP (polypropylenovou) mřížkou a dále vrstvou PE (polyethylenu). Slouží k balení třeba i těžších dílů a jejich ochraně před korozí bez nutnosti předchozí  konzervace nebo pasivace.VCI papír je díky vrstvě PE pevnější, chrání zabalený díl proti padající vodě/vlhkosti. V baleních z těchto papírů díky VCI látkám se vytváří ochranná atmosféra, která u kovových dílů zabraňuje korozi. Antikorozní papíry MULTIferro® obsahují inhibitory koroze VCI - "Volatile Corrosion Inhibitors", jedná se o těkavé látky zamezující vzniku koroze. Inhibitory v antikorozních papírech MULTIferro® jsou zdravotně nezávadné a neobsahují dusitany a ani těžké kovy.

Antikorozní papír MULTIferro® PX120 je primárně určen k balení svitků, plechů a jiných větších kovových výrobků (ostré hrany, břity apod), kde se klade důraz na pevnost papíru a součastně jsou požadovány antikorozní vlastnosti papíru.

Antikorozní ochrana papíru MULTIferro® PX120 působí: -> na kontakt s kovovým výrobkem -> až do vzdálenosti 30cm od kovového výrobku - papír/kov

Parametry:

Značka
MULTIferro
Aplikace:
PROTECTcor 500 lze aplikovat máčením, nátěrem, nástřikem, válečkováním, tamponováním. PROTECTcor 500 lze nanášet na povrchy, které byly dříve ošetřeny prostředkem PROTECTcor 40 přímo, bez předchozího odstranění tohoto prostředku.
Forma dodání:
Kanystry 20 l, 50 l, 100 l, 200 l
Dobra ochrany:
3 roky střednědobá
Protažení do spodního přetržení:
8 %
Síla přetržení:
250 N/cm
Standardní dodání:
role š. 1000mm, á 40kg
Ochrana životního prostředí:
Lamiflex neobsahuje toxické a škodlivé látky jako dehet, chlór, FCKW, formaldehyd, brómované ochranné látky proti ohni atd.
Řešení:
Výrobky, řešení a systémy
Cívka:
Pružnost Lamiflex se ideálně hodí pro kovové cívky - oceli, hliníku nebo jiných neželezných materiálů.
Kable, dráty:
Po mnoho let Lamiflex nabídl efektivní systém balení pro kabelové bubny. Produkt je určen zejména k ochraně proti poškození nárazem, drsném terénu, prachu, MOŘI a dešťové vody, UV-zavlažování a jiných extrémních klimatických změn.
Nástroje v ropném a plynárenském sektoru:
Lamiflex Produkt se stal standardem produkt pro ochranu nástrojů v ropném a plynárenském sektoru služeb. V segmentu, kde je snadné ovládání, rychlost a dálkové lodní v extrémních klimatických podmínkách je každodenní problém, řešení Lamiflex nabízí spoleh
Trubky a tyče:
Snižuje hmotnost balení, a proto náklady na dopravu, Lamiflex poskytuje úplné nebo částečné ochranným krytem proti povětrnostním podmínkám během přepravy a skladování, Materiál je plně odolný proti hmyzu, a proto není nutné lékařské ošetření proti hmyzu,

Zaujal Vás produkt nebo máte nějaké doplňující otázky?

Prostřednictvím formuláře pro poptání produktu nám můžete zaslat poptávku nebo dotaz na konkrétní produkt.

Nenašli jste co jste hledali?

Řešení přímo pro vás

  • • Dopravit produkty bez známky koroze?
  • • Vhodný a bezpěčný obalový materiál?
  • • Chcete své produkty balit ekologicky?

Již více než 12 let spolupracujeme s mnoha výrobci převážně kovových dílů. Produkty často putují tísíce kilometrů a naši zákazníci se na nás obrací s prosbou o pomoc, aby jejich produkty dorazily třeba přes oceán bez známky koroze či poškození.

Řešení na míru – tímto způsobem jsme vyřešili balení pro našeho dlouholetého zákazníka, pomocí našeho MULTIferra PE 100 mu výrobky nezkorodují. Pokud si nevíte rady s balením, obraťte se na nás a my Vám rádi poradíme.

Kontaktujte nás

Nechte nám číslo, zavoláme vám