Indikátor náklonu - TiltWatch 30° Plus

Indikátor náklonu - TiltWatch 30° Plus
Indikátor náklonu - TiltWatch 30° Plus je navržen pro sledování zásilek se zbožím, které mohou být poškozeny již s minimálním vychýlením z požadované polohy. Je schopen spolehlivě a trvale zaznamenat úhel a směr náklonu v přesně definovaných intervalech. Kuličky, které slouží k indikaci náklonu jsou mosazné, není tedy možné omezit jejich funkci např. za pomoci ... Celý popis

Celý popis:

Indikátor náklonu - TiltWatch 30° Plus je navržen pro sledování zásilek se zbožím, které mohou být poškozeny již s minimálním vychýlením z požadované polohy. Je schopen spolehlivě a trvale zaznamenat úhel a směr náklonu v přesně definovaných intervalech. Kuličky, které slouží k indikaci náklonu jsou mosazné, není tedy možné omezit jejich funkci např. za pomoci magnetu. Indikátor je rozdělen do tří částí. Dvě okénka zobrazují úhel a směr náklonu, třetí zaznamená úplné překlopení. Takto umístěný indikátor zaznamená náklony vpravo, vlevo a levo/pravé překlopení. Pro pokrytí další osy náklonu je nutné stejným způsobem instalovat druhý indikátor na přilehlou stěnu. Tím budou pokryty také možné náklony dopředu a dozadu. 

 

Parametry:

Aktivační úhel:
od 30° v krocích po 10°
První aktivace:
30°
Tolerance:
± 5%
Rozsah indikace:
360° v jedné rovině
Vlhkostní tolerance:
5% - 99% nekondenzační
Provozní teplota:
-40° - 60° C
Zabezpečení:
Aktivovaný indikátor již nelze ovlivnit -> identifikační kód
Rozměry:
116,84 mm × 116,84 mm × 7,62 mm
ŽIvotnost:
1 rok

Zaujal Vás produkt nebo máte nějaké doplňující otázky?

Prostřednictvím formuláře pro poptání produktu nám můžete zaslat poptávku nebo dotaz na konkrétní produkt.

Nenašli jste co jste hledali?

Řešení přímo pro vás

  • • Dopravit produkty bez známky koroze?
  • • Vhodný a bezpěčný obalový materiál?
  • • Chcete své produkty balit ekologicky?

Již více než 12 let spolupracujeme s mnoha výrobci převážně kovových dílů. Produkty často putují tísíce kilometrů a naši zákazníci se na nás obrací s prosbou o pomoc, aby jejich produkty dorazily třeba přes oceán bez známky koroze či poškození.

Řešení na míru – tímto způsobem jsme vyřešili balení pro našeho dlouholetého zákazníka, pomocí našeho MULTIferra PE 100 mu výrobky nezkorodují. Pokud si nevíte rady s balením, obraťte se na nás a my Vám rádi poradíme.

Kontaktujte nás

Nechte nám číslo, zavoláme vám