ShockWatch 2 - indikátor nárazu - indikátor otřesu

ShockWatch 2 - indikátor nárazu - indikátor otřesu
ShockWatch 2 - indikátor nárazu - indikátor otřesu je jednoduché a jednorázová zařízení, které dokáže indikovat, zda bylo se zásilkou během přepravy či manipulace nebo skladování nesprávně zacházeno. Pokud dojde k nárazu nebo otřesu nad určitou prahovou hodnotu, zbarví se indikátor červeně. Narozdíl od původních Shockwatch, které fungují na principu chemické ... Celý popis

Celý popis:

ShockWatch 2 - indikátor nárazu - indikátor otřesu je jednoduché a jednorázová zařízení, které dokáže indikovat, zda bylo se zásilkou během přepravy či manipulace nebo skladování nesprávně zacházeno. Pokud dojde k nárazu nebo otřesu nad určitou prahovou hodnotu, zbarví se indikátor červeně. Narozdíl od původních Shockwatch, které fungují na principu chemické reakce, je aktivaci indikátorů nárazu ShockWatch 2 zajištěna pouze mechanicky. Tzn jsou zabezpečeny proti samovolné aktivaci. Do pohotovostního režimu jsou uvedeny až po odlepení fólie na zadní straně.

Jak správně zvolit indikátor?

Pro správný výběr indikátoru náklonu jsou důkležité dvě veličiny:

  1. velikost zásilky
  2. hmotnost zásilky

Orientační tabulka by měla být použita pouze jako výchozí bod. Indikátor, který bude nejlépe vyhovovat vašemu použití, bude také zohledňovat křehkost a balení produktu.

Jak správně použít indikátor ShockWatch 2?

  1. Odstraňte fólii ze zadní strany k aktivaci indikátoru
  2. Přilepte indikátor na balík dle obrázku (ideálně do dolní třetiny obalu v blízkosti hrany)
  3. Pokud je balík dvakrát tak dlouhý jako je široký, použijte indikátory nárazu dva. Umístění druhého indikátoru je ve stejné pozici, akorát na opačné straně
  4. Umístěte výstražný štítek na vaše prohlášení/dodací list

        

Parametry:

Zaujal Vás produkt nebo máte nějaké doplňující otázky?

Prostřednictvím formuláře pro poptání produktu nám můžete zaslat poptávku nebo dotaz na konkrétní produkt.

Nenašli jste co jste hledali?

Řešení přímo pro vás

  • • Dopravit produkty bez známky koroze?
  • • Vhodný a bezpěčný obalový materiál?
  • • Chcete své produkty balit ekologicky?

Již více než 12 let spolupracujeme s mnoha výrobci převážně kovových dílů. Produkty často putují tísíce kilometrů a naši zákazníci se na nás obrací s prosbou o pomoc, aby jejich produkty dorazily třeba přes oceán bez známky koroze či poškození.

Řešení na míru – tímto způsobem jsme vyřešili balení pro našeho dlouholetého zákazníka, pomocí našeho MULTIferra PE 100 mu výrobky nezkorodují. Pokud si nevíte rady s balením, obraťte se na nás a my Vám rádi poradíme.

Kontaktujte nás

Nechte nám číslo, zavoláme vám