Ruční svářecí kleště na LDPE

Ruční svářecí kleště na LDPE
Ruční svářecí kleště jsou určené především pro svařování hotových LDPE pytlů, lze je však použít i na jiné materiály – PP, PVC, PA až do tloušťky 2 x 400 ym.Čas sváření je možno regulovat dle typu a tloušťky materiálu. Sváření je započato po uzavření kleští a doprovází jej zvuková ... Celý popis

Celý popis:

Ruční svářecí kleště jsou určené především pro svařování hotových LDPE pytlů, lze je však použít i na jiné materiály – PP, PVC, PA až do tloušťky 2 x 400 ym.

Čas sváření je možno regulovat dle typu a tloušťky materiálu. Sváření je započato po uzavření kleští a doprovází jej zvuková signalizace.

Svářecí kleště jsou pomocí kabelu propojeny se zdrojem, přičemž je hmotnost samotných kleští minimální ( 1,7 kg – 2 kg – dle délky svářecí lišty).

Napájení 230 V.

Parametry:

Zaujal Vás produkt nebo máte nějaké doplňující otázky?

Prostřednictvím formuláře pro poptání produktu nám můžete zaslat poptávku nebo dotaz na konkrétní produkt.

Nenašli jste co jste hledali?

Řešení přímo pro vás

  • • Dopravit produkty bez známky koroze?
  • • Vhodný a bezpěčný obalový materiál?
  • • Chcete své produkty balit ekologicky?

Již více než 12 let spolupracujeme s mnoha výrobci převážně kovových dílů. Produkty často putují tísíce kilometrů a naši zákazníci se na nás obrací s prosbou o pomoc, aby jejich produkty dorazily třeba přes oceán bez známky koroze či poškození.

Řešení na míru – tímto způsobem jsme vyřešili balení pro našeho dlouholetého zákazníka, pomocí našeho MULTIferra PE 100 mu výrobky nezkorodují. Pokud si nevíte rady s balením, obraťte se na nás a my Vám rádi poradíme.

Kontaktujte nás

Nechte nám číslo, zavoláme vám